O Nas

Witamy Was serdecznie na naszej stronie.

Jesteśmy małżeństwem zajmującym się nie tylko fotografią ślubną, ale również filmem. Towarzyszymy naszym Klientom w przeżywaniu najpiękniejszego momentu ich życia – zawierania związku małżeńskiego. Pragniemy utrwalić emocje i chwile do których często się wraca. Wydobywamy piękno każdej chwili, łapiemy to, co ulotne.
Fotografia i film, to nie tylko praca, to także nasza wspólna pasja. Przygodę z nimi związaną zaczęliśmy wiele, wiele lat temu. W dobie, w której popularne były klisze, głównie czarno-białe.
Pierwsze zdjęcia wywoływano się w domu, służyła do tego łazienka, w której była „ciemnia”. Później w szkole średniej w kółku fotograficznym była już „ciemnia” z prawdziwego zdarzenia. Obecnie w dobie cyfrowej wszystko odbywa się nieco inaczej. Zdjęciom zarówno tym z przed lat, jak i aktualnym można nadać – niepowtarzalny urok. Na początku lat 90-tych zaczęliśmy też działać w również niezwykle pięknej dziedzinie jaką jest film. Pierwsze filmy weselne nagrywało się na kasetach VHS, które w obecnych czasach są już praktycznie zapominane. Jakość nagrań w porównaniu do dzisiejszej technologii pozostawiała wiele do życzenia, niemniej jednak mile wspomina się pierwsze początki, pierwsze obróbki. Aktualnie dysponuje się nowocześniejszą technologią – film można mieć w wysokiej rozdzielczości na różnych nośnikach typu Pendrive, Blu-ray, DVD. Podczas realizacji filmu przykładamy ogromną wagę do każdego szczegółu. W ten osób pragniemy uzyskać najciekawsze ujęcia.