O Nas

3 2 300x200 O Nas

Witamy Was serdecznie na naszej stronie. 

Nazywam się Mariusz.

Już od najmłodszych lat szkolnych interesowała mnie fotografia, zaczęło się od robienia zdjęć najbliższej rodzinie, później przyszła kolej na uroczystości szkolne. Pierwsze nauki szlifowałem pod czujnym okiem jednego z najlepszego i niestety już nieistniejącego zakładu fotograficznego w Przemyślu (lata 80 – te). To tam w prawdziwej ciemni nauczyłem się wywoływać swoje pierwsze odbitki… W szkole średniej uczęszczałem na kółko fotograficzne, robiłem zdjęcia na uroczystościach szkolnych w tym również na studniówkach !

Nastały lata 90 – te…

I tak w sumie z przypadku zainteresowałem się również filmowaniem. Zacząłem kręcić swoje pierwsze filmy ślubne. Oczywiście o swoje pasji fotograficznej nie zapomniałem, robiłem i jedno i drugie.

Nieco później poznałem już moją przyszłą żonę, poszła ze mną raz, drugi na wesele… i tak się zaczęło….

Od tego czasu towarzyszymy już wspólnie razem naszym Klientom w przeżywaniu najpiękniejszego momentu ich życia – zawierania związku małżeńskiego. Pragniemy utrwalić emocje i chwile do których często się wraca. Wydobywamy piękno każdej chwili, łapiemy to, co ulotne.

Od 2010 dysponujemy własnym studiem fotograficznym, w którym mamy już możliwość robienia zdjęć studyjnych.

Jeśli szukacie Państwo sprawdzonej i rzetelnej ekipy, zapraszamy do naszego studia. Gwarantujemy jakość i rzetelność wykonywanych usług.

Dlaczego My:

  • jesteśmy rzetelni i słowni
  • przykładamy dużą wagę do tego co robimy
  • nie pijemy żadnego alkoholu – który mógłby zakłócić naszą pracę
  • podczas obróbki materiału jesteśmy cały czas w kontakcie z Młodą Parą, aby nanieść ich ewentualne sugestie, poprawki, zachować jakość, a i czas oczekiwania na gotowy materiał był możliwie jak najkrótszy
  • na weselu – przyjęciu jesteśmy cały czas dostępni do dyspozycji Młodej Pary
  • posiadamy zezwolenia do uwieczniania materiału foto-video w obiektach sakralnych